2017.07.21 - imieniny: Daniela, Dalidy, Andrzeja, Pauliny, Wawrzyńca

UWAGA! BURZE Z GRADEM!

Synoptycy zapowiadają wystąpienie opadów deszczu lub gradu. Prognozowana wysokość opadów lokalnie  do 40 mm. Miejscami burze. Prognozuje się również wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, z porywami wiatru do 90 km/h z północnego zachodu.

Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazywać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 62725292 lub alarmowy 998, a w godzinach pracy Urzędu Miejskiego do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 7215001. fax  62725243).
 

Zduny w kolejnym etapie!

2017-05-11

Zgłoszona przez Gminę Zduny lokalizacja została zakwalifikowana do decydującego etapu głosowania w akcji „Nestle Porusza Polskę”.

Nestle Porusza Polskę

Zgłoszona przez Gminę Zduny lokalizacja została zakwalifikowana do decydującego etapu głosowania w akcji „Nestle Porusza Polskę”. Głosowanie rozpoczyna się już 10 maja i będzie trwał do końca czerwca! Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów.

Siłownia plenerowa to doskonała forma aktywnego spędzania czasu, jedna istnieje już w Zdunach koło budynku Biblioteki Publicznej. Cieszy się dużą popularnością. Do udziału w konkursie zgłosić można było lokalizację, której właścicielem jest Gmina Zduny, i która nie podlega ochronie konserwatorskiej. Zadecydowano więc, że zgłoszony zostanie niezagospodarowany teren przy basenie kąpielowym przy ul. Ostrowskiej, do którego w przypadku zwycięstwa w konkursie zostanie zagwarantowanym nieograniczony dostęp.

Serdecznie zachęcamy, by codziennie odwiedzać stronę https://www.nestleporusza.pl/glosowanie i głosować na siłownię w naszym mieście. Jeden głos na jeden dzień. Jest o co walczyć!

Trzymamy kciuki!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE