2018.06.22 - imieniny: Paulina, Flawiusza, Agenora, Pauliny, Achacjusza

Zduny w kolejnym etapie!

2017-05-11

Zgłoszona przez Gminę Zduny lokalizacja została zakwalifikowana do decydującego etapu głosowania w akcji „Nestle Porusza Polskę”.

Nestle Porusza Polskę

Zgłoszona przez Gminę Zduny lokalizacja została zakwalifikowana do decydującego etapu głosowania w akcji „Nestle Porusza Polskę”. Głosowanie rozpoczyna się już 10 maja i będzie trwał do końca czerwca! Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów.

Siłownia plenerowa to doskonała forma aktywnego spędzania czasu, jedna istnieje już w Zdunach koło budynku Biblioteki Publicznej. Cieszy się dużą popularnością. Do udziału w konkursie zgłosić można było lokalizację, której właścicielem jest Gmina Zduny, i która nie podlega ochronie konserwatorskiej. Zadecydowano więc, że zgłoszony zostanie niezagospodarowany teren przy basenie kąpielowym przy ul. Ostrowskiej, do którego w przypadku zwycięstwa w konkursie zostanie zagwarantowanym nieograniczony dostęp.

Serdecznie zachęcamy, by codziennie odwiedzać stronę https://www.nestleporusza.pl/glosowanie i głosować na siłownię w naszym mieście. Jeden głos na jeden dzień. Jest o co walczyć!

Trzymamy kciuki!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE