Aktualności

2017-03-15

Zawodnicy z nagrodami

Finał zdunowskiej ligi tenisa za nami

Rozegrany został ostatni finałowy turniej Zdunowskiej Ligi Tenisa Stołowego "Chcę być Mistrzem".

W ramach ligi w okresie od października do marca rozegrane zostały 4 turnieje, w których wzięło udział 35 zawodników. Była to okazja do aktywnego spędzania czasu, sportowej rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności. Na zwycięzców każdorazowo czekały dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy otrzymywali nagrody pocieszenia.

Rozgrywki ligi przygotował i prowadził UKS IMPULS przy współpracy z Dyrekcją ZS Zduny. Nagrody na turnieje sponsorował UKS IMPULS i Gmina Zduny, a na finał ligi Bank Spółdzielczy.

W poniedziałek, 13 marca, w turnieju finałowym najliczniejszą grupą byli początkujący żacy. Tym razem medale wywalczyli:

juniorzy: 1 m- c Malec Wiktor, 2 m-c Mateusz Staniewski, 3 m-c Katarzyna Swora

kadeci: 1 m-c Łukasz Fluder, 2 m-c Banaszak Marcin, 3 m-c Starczewski Dominik

młodzicy: 1 m-c  Faja Marcelina, 2 m-c Zydorczyk Olga, 3 m-c Kamil Szymański

żacy: 1 m-c Mikołaj Zydorczyk, 2 m-c Miłosz Kołodziejski, 3 m-c  Kasia Roszczak

żak początkujący: 1 m-c  Henryk Buniowski, 2 m-c  Nikodem Miękus,  3 m-c  Kaczmarek Aleksandra

Ponadto po każdym turnieju prowadzona była klasyfikacja punktowa, która pozwoliła wyłonić zwycięzców ligi w sezonie 2016/2017.

Zwycięzcy tegorocznej klasyfikacji punktowej: junior Mateusz Staniewski, kadet Łukasz Fluder, młodzik Marcelina Faja, żak Mikołaj Zydorczyk, żak początkujący Henryk Buniowski uhonorowani zostali pamiątkowymi statuetkami tenisisty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.