2017.06.29 - imieniny: Piotra, Pawła, Iwetty, Benity


UWAGA! BURZE Z GRADEM!

Synoptycy zapowiadają wystąpienie miejscami burz z opadami deszczu do 40 mm, oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad.
Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazywać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 62725292 lub alarmowy 998, a w godzinach pracy Urzędu Miejskiego do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 7215001. fax  62725243).
 

 
 

Mistrz sportów walki u Burmistrza

2017-03-15

Marcin Walkowiak, mieszkaniec Zdun, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach ćwiczy z sukcesami sporty walki.

Na zdjęciu Marcin Walkowiak z tatą i Burmistrzem Zdun
W związku z tym został zaproszony wraz ze swoim tatą przez Burmistrza Zdun Tomasza Chudego do Urzędu Miejskiego w Zdunach. Marcin od wielu lat ćwiczy Brazylijskie Jiu Jitsu. W tym roku walczy również w MMA. Do tej pory największe osiągnięcia naszego "walczaka" to 4 miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów, 2 miejsce Pucharu Polski Abu Dhabi Combat Club (ADCC - sport łączący różne sztuki walki) oraz 3 miejsce na zawodach Polski zachodniej. Marcin nie zaniedbuje nauki i ma dobre wyniki z innych przedmiotów. W przyszłości chce zostać żołnierzem. Podczas rozmowy Walkowiakowie opowiadali o problemach, z jakimi boryka się Marcin. Np. mieszka w bursie w Przygodzicach, a na treningi musi dojeżdżać do Ostrowa Wielkopolskiego. Ojciec wielokrotnie chwalił syna za upór i konsekwencję. Burmistrz życzył Marcinowi dalszych sukcesów i na zakończenie wizyty wręczył upominek.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE