2017.06.29 - imieniny: Piotra, Pawła, Iwetty, Benity


UWAGA! BURZE Z GRADEM!

Synoptycy zapowiadają wystąpienie miejscami burz z opadami deszczu do 40 mm, oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad.
Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazywać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie tel. 62725292 lub alarmowy 998, a w godzinach pracy Urzędu Miejskiego do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 62 7215001. fax  62725243).
 

 
 

Shodan ma strategicznego sponsowa

2017-03-15

7 marca w Urzędzie Miejskim w Zdunach podpisano umowę pomiędzy UKS Shodan Zduny i firmą Dunya Doner Kebab.

Na zdjęciu sygnatariusze uowy: Jarosław Adamski i Katarzyna Pospiech, oraz Burmistrz Zdun Tomasz Chudy

W wyniku podpisania tej umowy Dunya Doner Kebab stał się sponsorem strategicznym Shodana Zduny. Firma zobowiązała się do wsparcia UKS. Klub natomiast będzie w dozwolonych formach dbał o wizerunek firmy wykorzystując logotyp przedsiębiorstwa, oraz informował o swoim patronie podczas uczestnictwa w zawodach i na treningach.

Obie strony umowy wyraziły zadowolenie z jej zawarcia. Przedstawiciel Dunya Doner Kebab prezes Katarzyna Pospiech podkreślała, że zależy jej firmie na wspieraniu sportu dzieci i młodzieży.
To właśnie fakt, że Shodan ćwiczy dzieci od 6 roku życia aż do okresu studiów i dalej zaważył na decyzji firmy Dunya o objęciu patronatem zdunowskiego klubu.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE